SEV BKW Duo - Balcony power plant 800W + Hoymiles micro inverter HMS-800W-2T + 2 PV modules Trina Vertex S+ 440W
VAT included. Shipping will be calculated at checkout.
VAT
SEV BKW Duo - Balcony power plant 800W + Hoymiles micro inverter HMS-800W-2T + 2 PV modules Trina Vertex S+ 440W - VAT standard rate 19% is not in stock and will be shipped as soon as available again.
Delivery time: approx. 6 days
Collection possible from warehouse Fabrikstr. 1
Collection date after consultation
Questions to the product?
Shipping Information
Please contact us if you have special delivery requirements.
Balcony power plant 800W with 2 PV modules and inverter
Contents:
  • 1 x Hoymiles Micro Inverter HMS-800W-2T
  • 2 x Trina Vertex S+ 440W Bifacial Glass-Glass Full Black TSM-NEG9RC.27
  • 1 x Hoymiles HMS Field Connector 5m cable BC05 plug to Schuko
  • 2 x MC4 solar extension cable 6mm², 2m